30. července 2010
Do letošního ročníku vstupovala tato partička s velkým očekáváním a nadšením i navzdory tomu, že konkurence vůbec nespí a závody jsou velmi vyrovnané a napínavé. Prvotním cílem bylo obhájit loňské skvělé 10. místo.
Velmi v dobrém světle se ukazují nové posily Pavel Novotný sr. a Hanka Kadlecová, kteří vozí spolu s již tradičními oporami Vláďou Bartákem a Růženkou Bártovou nejvíce bodů. Pravidelně se tato čtveřice objevuje v popředí svých kategorií a na stupních vítězů.
Když k tomu přidáme i úsilí a dobré výkony ostatních členů teamu, tak z toho vychází momentálně velmi krásné 7. místo v celkovém pořadí Team Prestige Trophy. Mezi 30 zaregistrovanými týmy už jsou před touto partou nadšenců jen profesionální týmy bikerů, které se mezi sebou rvou o vítězné prémie.
Tímto Vás samozřejmě chceme pozvat na další letní klání, které se budou konat 31.7. v šumavském Zadově, 14.8. na Ještědu a 21.8. v Karlových Varech.
Pravidelné sestřihy ze závodů Kola pro život můžete sledovat vždy na sportovním kanálu České televize nebo ze záznamu v sekci ivysilani České televize.
Sestřih z Drásala a Praha Karlštejn Tour naleznete zde:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210471290440002-cyklistika/
Sestřih z Orlíku a Olomouce naleznete zde:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210471290440001-cyklistika/dalsi-casti/11/